Advent s račianskymi vínami

november 29, 2021 11:00 · 2 minúty čítania

Pozvánka na adventný predaj račianskych vín pod hlavičkou OZ Terroir Rača. Príďte podporiť celoročnú namáhavú prácu miestnych vinárov kúpou vína z vinohradov, ktoré sa nachádzajú v račianskom chotári.

Termín: každý adventný piatok a sobotu od 26.11 - 19.12.2021 od 16:00 hod. (piatky), od 14:00 hod. (soboty)
Miesto: Nádvorie Koloničovej kúrie - Nám. Andreja Hlinku 4 - vrátane Vínnej záhrady (Bratislava - Rača)
Vstupné: zdarma

V ponuke budú predovšetkým vína menších vinárov, ktorí nemajú možnosť ponúknuť svoje produkty v danej situácii - vzhľadom na rôzne nariadenia a obmedzenia v súvislosti s pandémiou Covid-19.


Združenie Terroir Rača predstavuje spolok občanov, priateľov, priaznivcov a odborníkov zaoberajúcich sa históriou, životným prostredím, kultúrou a tradíciami vinohradníctva a vinárstva v račianskom vinohradníckom chotári a v Bratislavskom kraji vôbec. Cieľom združenia je realizácia projektov slúžiacich na zachovanie kultúry, tradícií, historických hodnôt, na zveľadenie životného prostredia, rozvoj cestovného ruchu a na zvyšovanie hrdosti a povedomia občanov a priateľov občianskeho združenia k Rači a osobitne k prostrediu a kultúre vinohradov a vinohradníctva nielen tunajšieho, ale i v celom malokarpatskom vinohradníckom regióne.


Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.