CHUTE MALÝCH KARPÁT (2.-3.12.2016)

november 16, 2016 09:33 · 3 minúty čítania

Pozvánka na nový festival otvorených vinárstiev, gastronómie a kultúry Malých Karpát. Čaká Vás 13 jedinečných zážitkov na 13 miestach! Počas 2 dní sa dostanete do vinárstiev, vaše chuťové poháriky spoznajú vynikajúce regionálne jedlá a Vaše oči poteší kreativita miestnych umelcov.


Termín: 

PIATOK - 02.12.2016 - 16:00 - 22:00

SOBOTA - 03.12.2016 - 13:00 - 22:00


Vstupné: 36,- €

V rámci vstupenky získate 60 degustačných lístkov v hodnote á 25 centov (spolu 15 €), ktoré bude používať u vinárov ako platidlo za každú naliatu vzorku. K dispozícií máte aj 3 bonusy na nákup vína spolu v hodnote 15,- €. Okrem katalógu patria k lístku aj profesionálny degustačný pohár zo sklární RONA a taštička na pohár s perom.


Tento systém pomáha pozdvihnúť kultúrnosť nášho podujatia a samotným vinárom aspoň v malej miere odpláca ich neľahkú prácu pri pestovaní hrozna a výrobe vína.


Pre Váš väčší komfort zavádzame aj novú službu v spolupráci s kuriérskou firmou. Ak Vám vínko zachutilo, ale nemáte možnosť si ho hneď odviesť, vínko pre Vás bezpečne zabalíme a po podujatí doručíme prostredníctvom kuriéra priamo až k Vám domov. Táto služba bude dostupná už od 3 € (6 fliaš).


Vašu bezpečnosť a pohodlie pri presune medzi jednotlivými pivnicami bude zabezpečovať naša kyvadlová doprava. Tá bude premávať po dvoch okruhoch. Prvý okruh: Modra – Vinosady – Pezinok – Šenkvice – Modra. Na tejto trase budú každú hodinu premávať dva autobusy počas celého podujatia. Druhý okruh: Modra – Suchá nad Parnou – Modra. Na tejto trase bude oba dni premávať jeden autobus každé dve hodiny.


A zakúpením čo i len jednej vstupenky sa dostávate do finálneho zlosovania o cenu „Víno domov na celý rok“ v hodnote 700,- €. Výhercovi postupne počas roka 2017 pošleme každý mesiac kartón vína od 13 producentov. Keďže má rok iba 12 mesiacov, tak ten trinásty kartón bude určený na spríjemnenie náročného vianočného obdobia.


ZOZNAM VINÁROV:

SKOVAJSA VINOHRADNÍCTVO A VINÁRSTVO

HACAJ S.R.O.

MARTIN POMFY – MAVÍN

KARPATSKÁ PERLA, S.R.O.

FITZ&PETRÍK VINÁRSTVO

REPA WINERY

VINÁRSTVO VINKOR

VINÁRSTVO PETER RATUZKY

VINS WINERY – RICHARD TÓTH

ZDRUŽENIE VÍNO Z MODRY

VÍNO ŠIMONOVIČ / PIVNICA U PRADEDA

VÍNO LUDVIK

TERRA PARNABližšie informácie k podujatiu a možnosť zakúpenia vstupeniek získate na www.chutemalychkarpat.sk.

Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.