Deň otvorených búd (21.10.2017)

október 2, 2017 07:11 · 3 minúty čítania

OZ Vínna cesta Záhorie vás pozýva na tradičné Otvorené búdy v Skalici:

Termín, po zbere úrody hrozna, zostáva zachovaný a stretneme sa v sobotu 21.10.2017. V minulom roku sme rozšírili teritórium o Prietržské búdy, ktoré budú otvorené aj v tomto roku. Predpokladáme, že Vám opäť ponúkneme vyšší počet búd a tým budeme môcť uspokojiť viac záujemcov, lebo stále zachovávame náš pôvodný zámer, aby počet návštevníkov bol maximálne 35 na jednu otvorenú prevádzku.

Zásadná zmena nastane v zabezpečení prepravy, ktorá bude zmenená z okružnej na kyvadlovú. Centrálne nástupište bude pri Vinárni Pri hájku, odkiaľ budú jazdiť jednotlivé vozidlá na všetky smery podľa obdržanej mapky (ktorú v predstihu uverejníme aj na internetovej stránke nášho združenia) do jednotlivých lokalít a späť ku Vinárni. Ráno od 9.00 hod do 11.00 hod budú tieto vozidlá jazdiť aj od Vínotéky u Františkánov, ktorá samozrejme podľa potreby bude spojená dopravou s centrálnym nástupišťom počas celého dňa. Do Prietržky, z kapacitných dôvodov, bude zabezpečená kyvadlová doprava autobusmi ku kapličke sv. Urbana v Prietržských vinohradoch, ktorý bude odchádzať vždy o celej hodine a polhodine z obidvoch koncových bodov. Týmto chceme zamedziť tomu, že na niektorých zástavkách sa vozidlo neobjavilo aj viac ako hodinu, lebo prevážalo návštevníkov podľa ich požiadaviek. Jednotlivými lokalitami sa bude chodiť už len pešo.

V tomto roku sme si dovolili upraviť aj vstupné na 25,- €, pričom zvyšujeme počet nákupných kupónov na víno z dvoch na tri, čo v konečnom dôsledku predstavuje zníženie ceny vstupenky. Veríme, že kupóny v plnom rozsahu využijete a preto posilňujeme aj službu zvozu zakúpených kartónov vín, ktorá sa nám veľmi osvedčila, tak aby ste si už večer po dvadsiatej hodine mohli Vaše zakúpené vzorky vyzdvihovať vo Vínotéke u františkánov.

Vstupenky v predaji od 2. 9. 2017 vo Vínotéke u františkánov, od 4. 9.2017 v Dome kultúry Skalica (1. poschodie), viac informácií na tel. čísle 034/664 83 36 alebo na vcz@vcz.sk.


Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.