Deň otvorených búd na Vínnej ceste Záhorie (2021)

máj 12, 2021 03:12 · 2 minúty čítania

Občianske združenie Vínnej cesty Záhorie (VCZ) vám s radosťou oznamuje, že 11. ročník Otvorených búd, ktorý sa z dôvodu pandemickej situácie v SR a na základe prijatých opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR neuskutočnil v pôvodnom termíne, sa bude konať dňa 22. mája 2021 od 10:00 do 20:00 hod.

Aktuálna situácia a prijaté opatrenia Úradu verejného zdravotníctva totiž umožňujú stretávanie na vychádzke v prírode, medzi skalickými búdami. Samozrejme musíte dodržiavať všetky platné opatrenia, ako sú rúško, dezinfekcia rúk, ako aj platné potvrdenie o zdravotnom stave v nadväznosti na Covid-19.

Združenie VCZ, ako organizátor „Dňa otvorených búd na Vínnej ceste Záhorie“, vám ponúklo niekoľko možností riešenia nakladania s už zakúpenými vstupenkami. Tým, ktorí si vstupenky ponechali bol prisľúbený bonus v podobe jedného kupónu na víno v hodnote 4€ naviac. Tento sľub bude aj dodržaný a vo svojom vinohradníckom pase nájdete celkom štyri kupóny na víno v celkovej hodnote 16,- €. 

Celkovo sa otvorí cca 60 búd, ktorých zoznam nájdete aj na pripravenej mapke, kde nájdete aj prijaté opatrenia na zabezpečenie bezpečnostnej situácie vzhľadom na aktuálne platné protipandemické opatrenia.

V prípade, že máte zakúpené lístky a termín 22. mája 2021 vám nevyhovuje, stále máte možnosť vstupenky vrátiť do 19.5.2021 osobne v prevádzke:

Vínotéka Pri hájku, Tehelňa 1984/39, Skalica
a rovnako máte možnosť si ešte nejakú vstupenku aj dokúpiť.

zdroj: TIK Skalica, OZ VCZ, foto: tikskalica.sk


Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.