Deň vo vinohradoch 2021

august 25, 2021 03:29 · 2 minúty čítania

Už po 13.-krát sa otvoria vinice Malých Karpát s nádhernými výhľadmi a vy si ich môžete vychutnať s pohárom vína v ruke. Vinári budú ponúkať hrozno a zároveň víno z neho vyrobené. V tento deň sa za skvelým vinohradníckym zážitkom môžete vybrať pešo, autom ale aj na bicykloch.

Termín: 4.9.2021 od 11:00 hod.
Vstupenka: 15€ (v cene zahrnutý 5€ bonus na nákup vína)

67 vinárov ponúkne svoje vína vo viniciach od Rače cez Svätý Jur, Limbach, Pezinok,  Šenkvice až po Modru. Súčasťou vstupenky je mapka, ktorá Vám uľahčí vaše putovanie. Vinári volili najkrajšie miesta vinohradníckych chotárov a tam budú vína ponúkať spoločne, stačí si vybrať, ktorý navštívite: Hon Šinveg a Genofond Frankovky modrej v Rači, Hofweigarten za hradbami mesta  v Svätom Jure, Hasensprung v Limbachu, Kamenica na Starej Hore v Pezinku, pod Kalváriou v Modre, ulička šenkvických vinárov vo vinici Kozare....

V tento deň bude  hrať vo viniciach hudba, vinári okrem vína, frizzante, hroznového muštu a burčiakov, ponúknu aj svoje domáce špeciality. Súčasťou vstupenky bude aj bonus na nákup vína a hrozna.
Nenechajte si ujsť jedinečný zážitok: príďte si vychutnať výborné malokarpatské vína a zároveň prejsť sa krásnymi kopcami viníc v období končiaceho leta.

Vstupenky v predpredaji si môžete zakúpiť na www.mvc.sk, vyzdvihnúť ich však bude možné len v deň podujatia na Kalvárii v Modre (https://goo.gl/maps/tCXVqcvUdiCXcDrJ7).

Od 23. augusta si už kompletné vstupenky môžete zakúpiť priamo vo vinotékach v Rači, Svätom Jure, Pezinku a Modre.


Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.