Deň vo vinohradoch (7.9.2019)

august 10, 2019 01:46 · 2 minúty čítania

Malokarpatská vínna cesta vás 7. septembra 2019 pozýva na už 11. ročník populárneho podujatia s názvom Deň vo vinohradoch®. Ochutnajte jedinečné vína vo vinohradoch malokarpatských vinárov.

Jedenásty krát sa otvoria vinice Malých Karpát s nádhernými výhľadmi a vy si ich môžete vychutnať s pohárom vína v ruke. Vinári budú ponúkať hrozno a zároveň víno z neho vyrobené. V tento deň sa za skvelým vinohradníckym zážitkom môžete vybrať pešo, autom, ale aj na bicykloch.

Pozrite si našu fotoreportáž z tohto podujatia v roku 2017 >> 

68 vinárov ponúkne svoje vína vo viniciach od Rače, cez Svätý Jur, Limbach, Pezinok, Vinosady, Modru, Šenkvice, Vištuk a Doľany. Súčasťou vstupenky je mapka, ktorá Vám uľahčí vaše putovanie. Vinári volili najkrajšie miesta vinohradníckych chotárov a tam budú vína ponúkať spoločne, stačí si vybrať, ktorý navštívite: Hon Šinveg a Genofond Frankovky modrej v Rači, Hofweigarten za hradbami mesta vo Svätom Jure, Hasensprung v Limbachu, Kamenica na Starej Hore v Pezinku, pod Kalváriou v Modre, ulička šenkvických vinárov vo vinici Kozare,...

V tento deň bude  hrať vo viniciach hudba, vinári okrem vína, frizzante, hroznového muštu a burčiakov ponúknu aj svoje domáce špeciality. Súčasťou vstupenky bude aj bonus na nákup vína a hrozna. Nenechajte si ujsť jedinečný zážitok a príďte si vychutnať výborné malokarpatské vína a zároveň prejsť sa krásnymi kopcami viníc v období končiaceho leta.

Vstupné: 15€

Viac info: www.mvc.sk


Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.