DO BÚDY NA HURBÁNKA 2022

máj 13, 2022 08:00 · 2 minúty čítania

Pozvánka na jarný termín nového skalického podujatia, ktoré nadväzuje na obľúbený Deň otvorených búd. 

Termín: 28. mája 2022 (sobota)
Miesto: v extraviláne mesta Skalica
Vstupné: 30€ / osoba (v cene 3 kupóny na nákup vína v hodnote 4€)

Okrem ponuky výborných vín vás čaká aj drobné občerstvenie, kultúra, pohostinské služby a dobrá nálada. Vína, ktoré si zakúpite u "búdarov" vám budú rovnako ako v predchádzajúcich ročníkoch zvezené do Vínotéky Pri hájku, kde bude aj výdajné miesto pre návštevníkov, spolu s vinárstvom WINTERBERG na Predmestí.

Predaj vstupeniek bude zabezpečený priamo v Skalickej vínotéke, ktorá sa nachádza v centre mesta na ul. Štefánikova 12, oproti predajni BILLA, počas pracovnej doby (Po – Pia: 9.00 – 12.00 hod. / 13.00 – 17.00 hod., So: 9.00 – 12.00 hod.)

Rovnako, ako v predchádzajúcich ročníkoch, bude možné si vstupenky objednať priamo u Občianskeho združenia Vínna cesta Záhorie prostredníctvom e-mailovej adresy vcz@vcz.sk. Na tejto adrese si môžete objednať vstupenky v neobmedzenom množstve za rovnakú cenu 30,- €. Po úhrade vstupeniek na účet združenia, ktorý vám zašlú spolu s výškou platby, vám tieto budú zaslané do 7 dní po pripísaní platby na účet. Vstupenky budú odoslané na vami zadanú poštovú adresu v objednávke vstupeniek. Vzhľadom k výške poštovných nákladov bude ku každej objednávke účtovaný poštový a manipulačný poplatok 3€.

Mapka a zoznam vinárov:

Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.