Jazz vo vinohrade (30.9.2017)

september 4, 2017 06:32 · 2 minúty čítania


Pozvánka na akciu, ktorá spája jazz a víno z vinárstva Terra Parna. Michal Bugala and friends vám 30. septembra 2017 zahrajú džezík, ktorý dokonale splynie s večerom a jeho atmosférou vo vinici.

Termín: 30.9.2017 (sobota) od 19:30 hod.
Miesto: vinice TERRA PARNA

Príďte si vychutnať pestrofarebnú jeseň do čarovných vinohradov vinárstva Terra Parna. Pri západe slnka sa vám naskytne pohľad na krajinu ako z rozprávky. Jedinečný zážitok vo vás umocní chuť aj famózneho vína a vábivé jazzové melódie vďaka podujatiu Jazz vo vinohrade.

„Veľmi sa tešíme na všetkých milovníkov vína, ktorí si k nám v sobotu 30. septembra o 19.30 h. prídu vypočuť jazz v podaní Michala Bugalu s kapelou. Sprevádzať ich bude exotická kráska a výborná speváčka Anita Soul. Okrem kvalitných vín, dobrého jedla a príjemnej hudby máme pre našich hostí pripravené aj jedno prekvapenie,“ - pozýva Ivana Zvolenská, marketingová manažérka vinárstva Terra Parna.

Počas Jazzu vo vinohrade dostanú totiž všetci návštevníci možnosť obdivovať diela talentovanej slovenskej umelkyne Alexandry Barth v rámci výstavy s názvom Poriadok vecí.

Vstupné: 

  • predpredaj do 26.9. (alebo prvých 100 ks): 15,- €
  • predpredaj 27. - 29.9. (alebo ďalších 300 ks): 20,- €
  • na mieste: 20,- €

Vstupenka zahŕňa 5,- € na nákup vína.

Predpredaj spustený na www.chutemalychkarpat.sk.


Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.