Ľadový festival vína (6.-7.1.2017)

december 4, 2016 11:34 · 1 minúta čítania

Ľadový festival vína nie je o ľadových vínach, ale o vytvorenej atmosfére k vínam. Pri Štrbskom plese, na veľkej priestrannej terase hotela PANORAMA resort, vzniknú ľadové sochy s vinárskou tématikou. Nesmie chýbať lis na hrozno, sudy na víno ako aj strapce hrozna. Okolo ľadových sôch budú vinári z každého vinohradníckého kraja na Slovensku ponúkať pre návštevníkov svoje vína a prezentovať svoje vinárstva (denne do 18:00). Počas podujatia budú vinári ponúkať svoje vína aj v konferenčnej sále hotela, kde sa bude konať každý večer aj hudobný program (denne do 23:00 hod.). Pokúsime sa aj prekonať slovenský rekord v sabráži sektu a sabráž predvedieme aj v programe pre účastníkov.


Vyhodnotenie "naj" vína ľadového festivalu je samozrejmosťou, ako aj zlosovateľné vstupenky o skvelé ceny pre účastníkov.


Viac o vinároch a prípravách nájdete tu: https://www.facebook.com/Ľadový-festival-vína-1831227683823228/Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.