Natura Vinum 2020

február 19, 2020 01:43 · 2 minúty čítania

Pozvánka na 6. ročník Natura Vinum 2020 – festivalu krásnych vín, ktorý vám umožní stretnúť výnimočné remeselné vinárstva z celého Slovenska a zahraničia. 

Termín: 30. apríla 2020 od 16:00 hod.

Miesto: Stará židovská synagóga, Zvonárska 6, Košice

Na festivale stretnete vinárov, ktorých vína nájdete v ponuke v najlepších reštaurácií sveta od New Yorku až po Tokio. Návštevník bude môcť prechutnať viac ako 100 druhov vín a stretnúť osobne viaceré vinárske osobnosti.

Všetkých týchto vinárov spája myšlienka výroby vín s ohľadom na vlastný terroir – prostredie s jedinečnou charakteristikou, ktoré ovplyvňuje pôda, podložie, voda, slnko a mikroklíma.

Súčasťou festivalu búdu aj autentické, bio a biodynamické vinárstva, ktoré posúvajú prístup k výrobe vína priam až na filozofickú úroveň, ktorá v sebe zahŕňa súlad myšlienok, vízií a životných postojov, z ktorých sa rodí „úprimné“ víno.

Festival sa uskutoční v priam až mystickom prostredí Starej synagógy na Zvonárskej ulici v Košiciach. Súčasťou festivalu bude v jeho závere hudobné vystúpenie unikátnej hudobno-svetelnej kapely BDHS.

V cene lístku (25€) je vstup na podujatie, voľná konzumácia všetkých vystavovaných vín, festivalový pohár, hudobné vystúpenie.

Predaj lístkov cez Ticketportal.


Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.