OCHUTNÁVKA VÍN V TME - KRÍŽENCE TRAMÍNU

máj 3, 2022 13:00 · 2 minúty čítania

Pozvánka na najbližšie degustácie vín v absolútnej tme, pri ktorých intenzívnejšie zapojíte svoj čuch a chuťové poháriky. Nebudete veriť, čo vaše zmysly vo víne nájdu, keď váš mozog prepne na "obranný režim" bez zraku.

TÉMA OCHUTNÁVKY: KRÍŽENCE TRAMÍNU

Termíny TMAVEJ DEGUSTÁCIE:

  • 5.5.2022 (štvrtok)
  • 13.5.2022 (piatok)
  • 19.5.2022 (štvrtok)
  • 27.5.2022 (piatok)

Z Tramínu červeného bolo vykrížených obrovské množstvo odrôd. Kvalitných odrôd, ktoré ste s najväčšou pravdepodobnosťou už pili, len o tom neviete. Dozviete sa aj o tom, prečo je teda Tramín červený biele víno, a všetkých sedem nalievaných vín budú jeho "potomkovia". Biele, ružové aj červené! Príďte ochutnať veľmi zaujímavý set vín, ktoré majú spoločného predka.

Vyskúšajte zaujímavú ochutnávku, na ktorej vás čaká oddych od každodenného stresu, vtipná atmosféra a skutočne veľa zážitkov z vôní a chutí, ktoré sa pred vami vďaka tme otvoria. 

Všetky Tmavé degustácie sa štandardne konajú v priestoroch historickej pivnice z 13.-ho storočia na Panskej ulici č. 7 v Bratislave (pod Dolnozemskou krčmou). Začiatok ochutnávok je o 19:00 hod.

VSTUPENKY >>

pozn. - 1 vstupenka zahŕňa vstup na ochutnávku pre 1 osobu


Financie vyzbierané za vstupenky na ochutnávky sú používané na prenájom priestorov, zabezpečenie tovaru, reklamu,  prevádzku webstránky a iné prevádzkové, či propagačné náklady OZ Dionýzos. Zo získaných zdrojov nie je generovaný žiadny zisk podnikateľskej činnosti.

Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.