Portál KAM ZA VÍNOM dozrieva: Nové logo, nové témy

december 11, 2017 08:29 · 2 minúty čítania

Už viac ako dva roky prináša server KAM ZA VÍNOM milovníkom tohto kráľovského moku, odbornej aj širokej verejnosti, informácie a novinky zo sveta vinárstva na Slovensku aj blízkom okolí. Od svojho vzniku v máji 2015 si našiel mnoho lojálnych návštevníkov aj fanúšikov.

Naším cieľom je sprostredkovať informácie o víne tak, aby boli dostupné naozaj každému. Veríme, že víno a vinárstvo má na Slovensku tradíciu a pevné miesto. A bez ohľadu na to, že toto odvetvie bolo v posledných rokoch často prehliadané, teší nás jeho rastúca obľuba.

Ambíciou servera KAM ZA VÍNOM je byť spojnicou medzi odborníkmi z radov someliérov a vinárov a medzi širokou verejnosťou. Cieľom je prinášať informácie, ktoré sú relevantné, odborne správne, no podané tak, aby boli pútavé aj pre širšie publikum. Milovníci vína nájdu na stránke tipy na ochutnávky a miesta, kde je možné sa s dobrým vínom stretnúť. KAM ZA VÍNOM tiež pravidelne predstavuje aj vinárov z rôznych regiónov Slovenska a po novom bude tiež prinášať viac informácií o víne, zaujímavosti, etiketu vína, jednoducho všetko zo sveta vína.

Chceme, aby sa víno stalo dennou súčasťou našich životov. Aby nebolo považované za nápoj snobov, ale ako skvelá voľba na každú príležitosť – či už ide o romantický večer vo dvojici, posedenie s priateľmi či rodinnú večeru.

Po viac ako dvoch rokoch fungovania server prichádza okrem plánov na rozšírenie obsahu a oblastí pôsobenia aj s novým logom. Značka KAM ZA VÍNOM prešla inováciou a jeho nová podoba je elegantnejšia, čistejšia – jednoducho vyzretejšia, ako dobré víno.


text: Marcela Hlavatá 


Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.