SOMELIERSKY KURZ - náuka o víne (23. - 25.11.2017)

november 9, 2017 01:21 · 2 minúty čítania

Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska Modra, v spolupráci s Coral Travel a Enovia s.r.o., vás pozýva na akreditovaný kurz pre somelierov - modul "Enológia - náuka o víne".

Je určený pre tých, ktorí majú záujem rozšíriť si svoje znalosti a zručnosti pri profesionálnej práci s vínom, ale aj pre tých, ktorým sa víno stalo príjemnou súčasťou života a chceli by získať podrobnejšie informácie o enológii - náuke o víne. Počas kurzu zažijete množstvo zaujímavých prednášok, praktických cvičení, návštevy vinárskych firiem a vinohradov, degustácii, pri ktorých sa naučíte vínu lepšie rozumieť. 

Kurz bude prebiehať v 2 častiach. 1. časť sa uskutoční v termíne 23. - 25.11.2017 v Modre, 2. časť sa uskutoční 18. - 21.1.2017 (2. časť môžete absolvovať aj neskôr). Každá časť kurzu stojí 265,- € s DPH (zľavy v prípade prihlásenia viacerých účastníkov, resp. skupiny).

Po  absolvovaní obidvoch častí získate osvedčenie. Kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva SR.

Kurzom budú sprevádzať skúsení slovenskí enológovia a somelieri:  Prof. Ing. Fedor Malík DrSc.,  Ing. Jozef Kováč, CSc., Ing. Tibor Ruman PhD, Ing. Vladimír Hronský a ďalší.

Uzávierka prihlášok 1. časti kurzu: 12.11.2017.
Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.