SÚŤAŽ: Vyhrajte skvelý set na víno s osobným venovaním a fľašu vína

jún 21, 2018 01:40 · 4 minúty čítania

Súťaž ukončená!

Správna odpoveď bola: 2062,67 karáf, resp. 2063... pretože ako ste sa mohli dočítať v našom článku, najväčšiu fľašu na víno majú na svedomí Švajčiari, ktorí v roku 2014 vyrobili fľašu o objeme 3094 litrov vína... a karafa, ktorú ste mohli vyhrať má objem 1,5l.

Z vašich odpovedí sme vylosovali 3 výhercov:

Srdečne blahoželáme!Vyhrajte karafu na víno + 2 poháre + fľašu červeného vína!

Nie je darček ako darček. Set karafy a pohárov na víno už sám o sebe každého milovníka vína poteší. No v našej súťaži nezostaneme len u toho. S partnerom Gastroglass sme si pripravili súťaž, v ktorej traja z vás vyhrajú naozaj originálny darček.

Páni z Gastroglassu, ktorí sa venujú predaju skla a keramiky pre firmy aj jednotlivcov, majú totiž nielen široký sortiment, ale aj mimoriadne šikovné rúčky. Ich špecializáciou je aj dekorovanie skla a keramiky. Pripravujú poháre pre vinárov, rôzne festivaly vína, ocenenia do turnajov a podobne. Máme vyskúšané, že takýto originálny darček dokážu pripraviť nielen kvalitne, ale aj mimoriadne rýchlo.


Preto je výhrou v našej súťaži nielen vyššie uvedená karafa na víno s dvoma pohármi, ale aj jej ozdobenie venovaním podľa vlastného želania. Získate tak skutočný originál, ktorý nemá nik iný na svete.

A celkovo potešíme hneď troch výhercov, ktorí si navyše túto vlastnú karafu budú môcť aj hneď otestovať a preliať si do nej fľašu červeného vína z vinárstva KORBAŠ.


Súťažiť sa teda oplatí, aj potrápiť si trošku hlávku. Hoci veríme, že s našimi pomôckami to pre vás žiadna veda nebude. Tu sú súťažné úlohy:

1) Koľko karáf, ktoré sú predmetom našej súťaže, by ste potrebovali, ak by ste chceli do nich rozliať objem najväčšej fľaše na víno, aká bola kedy vyrobená? (tolerancia +/- 50 ks).

2) Napíšte, aké venovanie by ste si chceli v prípade výhry nechať zvečniť na svoju karafu.

Svoje odpovede nám posielate do nedele 1. júla 2018 na e-mailovú adresu kamzavinom@gmail.com.

Troch výhercov vylosujeme v pondelok 2. júla 2018.

Veľa šťastia a na zdravie!


Pomôcky, ktoré by sa vám mohli v tejto súťaži hodiť: 

- - - - - -

Prehlásenie o ochrane osobných údajov

Každý súťažiaci poskytne prevádzkovateľovi portálu KamZaVinom.sk pre potreby tejto súťaže svoje osobné údaje (meno a e-mailovú adresu) v rozsahu nevyhnutnom na to, aby ho bolo možné jednoznačne identifikovať a následne v prípade výhry kontaktovať. Po ukončení súťaže sú tieto osobné údaje zmazané a neslúžia na ďalšie marketingové účely. Ak súťažiaci bude vyžrebovaný ako výherca a získa cenu, môže udeliť vyhlasovateľovi súťaže výslovný písomný súhlas, na základe ktorého bude vyhlasovateľ súťaže následne oprávnený spracúvať osobné údaje výhercu, najmä vyhotoviť a zverejniť podobizne, zvukovo-obrazové záznamy, obrazové snímky výhercu a zverejniť meno a priezvisko výhercu primeraným spôsobom v masovokomunikačných prostriedkoch, v súvislosti s výhrou v súťaži. Neudelenie súhlasu podľa tohto bodu nie je podmienkou účasti na súťaži ani na odovzdanie ceny. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.


Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.