Wine & Dine - večer s Editou Ďurčovou (9.2.2019)

január 19, 2019 08:37 · 2 minúty čítania

Vína rady Editio Vinifera sú mimoriadne obľúbenou súčasťou vinotéky Gašperovho mlyna už dlho. Za týmito jedinečnými vínami stojí Edita Ďurčová, DipWSET & Weinakademiker, enologička, ambasádorka slovenského vína v zahraničí a medzinárodná degustátorka.

Samotná Edita Ďurčová tentoraz osobne v reštaurácii Gašperov mlyn predstaví vína vlastnej značky Editio Vinifera z aktuálnej ponuky, ale tešiť sa môžete aj na lahôdky z jej súkromného archívu. Ochutnáme šumivé, biele, ružové aj červené vína.

Večer sa začne komentovanou, ale predsa neformálnou degustáciou vín. Po nej bude nasledovať štvorchodové večerné menu, ktoré pripraví šéfkuchár Jozef Breza a doplnia ho vína Editio Vinifera. Súčasťou večera bude aj výherná anketa o najobľúbenejšie víno.

Príďte ochutnať špičkové vína, dozvedieť sa niečo nové a neformálne sa porozprávať so známou a medzinárodne uznávanou vinárskou odborníčkou, ktorá pochádza z nášho kraja!

Termín: 9.2.2019 (sobota) od 17:30 hod. 

Miesto: Gašperov mlyn, Štúrova 121/75, 059 35 Batizovce

Cena: 55 €/osoba

Počet hostí je obmedzený na 16 osôb, preto si svoj stôl rezervujte čo najskôr na info@gasperovmlyn.sk alebo na t.č. 0905 033 462.


Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.