Večera vo vinohradoch (15.6.2018)

jún 2, 2018 12:21 · 2 minúty čítania

Termín: 15. júna 2018 (piatok) v čase od 19:00 do 22:00 hod.

Miesto: Vinohradnícky Domček Celestin, Pezinok

Večere vo vinohradoch sú projektom z dielne Karpatskej mušky, ktorá v Malých Karpatoch stojí za viacerými úspešnými projektami ako sú Malé vínne uličky, Pikniky vo vinohradoch, Vino pod hviezdami, Vína na mlyne a podobne. V tomto roku si pripravili nový projekt pre menšie skupiny ľudí a to Večere vo vinohradoch. Tie pozostávajú z už spomínanej večere a vínnej degustácie pozostávajúcej zo šiestich vzoriek vín. Podávané vína budú od viacerých výrobcov. Tieto vína boli vyrobené z hrozna, ktoré bolo dopestované vo vinohradoch nachádzajúcich sa v danej lokalite. Jedná sa o pezinské vinohrady v lokalite Stará hora. Tu sa nachádza domček Celestín, ktorý patrí vinárskej rodine Pavelkovcov. Vo vonkajších priestoroch domčeka bude prebiehať spomínana degustácia a večera. Po celý čas bude súčasťou príjemná hudba, ktorá bude dotvárať romantickú atmosféru. V rámci večera si budú môcť návštevníci zakúpiť všetky degustované vínka s 10% zľavou.

Cena na osobu je 28€. V cene sa nachádza večera a riadená degustácia vín. Večeru s degustáciou je potrebné si zarezervovať. Počet miest je limitovaný na 30 osôb.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle - 0905 200 227.

Lístky a viac info: https://www.facebook.com/events/479488449138154/Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.