Vstupenky na vinárske podujatia v predaji už aj na KAM ZA VÍNOM

máj 27, 2022 07:00 · 2 minúty čítania

Prinášame vám dobré správy. Tou prvou je, že sa po dlhej prestávke naplno rozbiehajú vinárske podujatia. A druhá dobrá správa súvisí priamo s naším portálom KamZaVinom.sk. Počas "koronového" obdobia sme totiž v našej redakcii nelenili a prešli na nový redakčný systém, vďaka ktorému vám budeme vedieť prinášať ešte viac pútavého obsahu o víne. Hlavnou novinkou je ale možnosť si nielen prečítať základné informácie o vinárskych podujatiach, tak ako to bolo doteraz, ale si na vybrané podujatia lístky aj priamo zakúpiť.

Stačí prejsť do novej sekcie "VSTUPENKY", kde nájdete prehľadný zoznam vinárskych podujatí, na ktoré si viete u nás lístky zaobstarať. V rámci online predaja je vám k dispozícii jednoduchá, ale zabezpečená platba kartou, prostredníctvom služby TrustPay.

A vďaka špeciálnemu pluginu je možné vstupenky objednať aj priamo v článku daného podujatia.

Po zrealizovaní platby dostanete do vami uvedeného e-mailu unikátny kód, ktorým sa preukážete pri vstupe na ochutnávku, festival vína alebo otvorené pivnice.

Veríme, že vás táto možnosť nákupu vstupeniek zaujme, a že aj vďaka nám navštívite veľa obľúbených i nových vinárskych podujatí a objavíte veľa krásnych vín.

Vaše KamZaVinom.skVstupenky na aktuálne vinárske podujatia >>

Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.